Świat MealBOX

Poznaj świat Meal Box!

Szybkie posiłki Meal Box to przede wszystkim doskonale skomponowane smaki stworzone zgodnie z aktualnymi trendami żywieniowymi.
W skrócie – po prostu pyszne dania! Ale to tylko jedna z ich wielu zalet. Czym jeszcze możemy się pochwalić?

Gotowe
w 3 minuty!

Idealne rozwiązanie dla zapracowanych, zabieganych i … po prostu nie lubiących spędzać za dużo czasu w kuchni! Wystarczy włożyć Meal Box do kuchenki mikrofalowej, nastawić na 3 minuty i gotowe! Bez żadnego kombinowanie – otwierasz, podgrzewasz, jesz!

Gotowe w 3 minuty
Trwałe i naturalne

Trwałe
i naturalne

Meal Box to produkt w stu procentach naturalny, a co za tym idzie – niezwykle trwały. Tak! Wcale nie potrzeba konserwantów i sztucznych ulepszaczy, aby produkt był pełnowartościowy i przepyszny przez długi czas. Co więcej, Meal Boxa wcale nie musisz przechowywać w lodówce! Czemu to zawdzięczamy? Odpowiedź jest prosta – naturalnym składnikom i odpowiedniemu opakowaniu. Niczemu więcej!

Po prostu
przepyszne

Meal Box to niezwykłe kompozycje smakowe oparte na soczystym i kruchym mięsie lub rybie i wyrazistym sosie warzywnym, o którym długo nie zapomnisz! Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy ostrych wrażeń, orientalnych kompozycji i przepysznej delikatności. Do której grupy należysz?

Po prostu przepyszne
Wygodne i ekologiczne

Wygodne
i ekologiczne

Nie lubisz zmywać naczyń? I dobrze! Po co marnować wodę? Szybki posiłek Meal Box możesz zjeść prosto z wygodnego, recyklingowego opakowania, a po wszystkim wyrzucić je do segregowanych śmieci. Bez zbędnego stania nad zlewem, a przy tym w pełni ekologicznie!

Przede wszystkim bez konserwantów

Czy szybki, gotowy posiłek może być w ogóle zdrowy? Meal Box to dowód na to, że owszem! Jak to możliwe? To zasługa wyłącznie naturalnych składników o bardzo wysokiej jakości – starannie wybrane mięso i ryby, a także świeże warzywa i lekkostrawny ryż to wszystko, co znajdziesz w opakowaniach Meal Box. Bez zbędnych i niezdrowych konserwantów i ulepszaczy!

Przede wszystkim bez konserwantów
Idealnie porciowane

Idealnie
porcjowane

Jedno opakowanie Meal Box to jeden posiłek. Nie mniej, nie więcej! Dzięki temu w smakowity sposób dostarczysz sobie energii na cały dzień i najesz się do syta, a przy tym na pewno nie zmarnujesz żadnej części porcji. Dbasz o linię? To w takim razie wybór także dla Ciebie! Dzięki konkretnemu opisowi na opakowaniu dowiesz się jakie i ile wartości odżywczych dostarcza jedna porcja Meal Box.

Oszczędne
z natury

No dobrze, może wcale nie szczędziliśmy dobrych składników, tworząc Meal Box. Ale Ty oszczędzisz na pewno! I to zarówno pieniądze, ponieważ wszystkie warianty posiłków Meal Box dostępne są w atrakcyjnej cenie, jak i czas – bez gotowania, długich zakupów i sprzątania po posiłku. Po prostu zjedz Meal Box, a pozostały czas przeznacz na to, co naprawdę lubisz!

Oszczędne z natury